Znasz nasz showroom?

Showroom mieszkaniowy Partner Design

 

Zapraszamy do pierwszego we Wrocławiu, kompleksowego Showroomu Partner Design. Stworzyliśmy to miejsce po to, aby już na etapie tworzenia projektu można było zobaczyć wzorniki i próbki materiałów, przyjrzeć się im i poczuć ich fakturę.

 

 

Na blisko 180 m2 zgromadziliśmy ponad 5000 najróżniejszych próbek! Współpracujemy z najlepszymi polskimi i zagranicznymi dostawcami. Dlatego jeśli okaże się, że w Twoim wnętrzu dobrze wyglądałoby coś, czego akurat nie mamy na stanie, to żaden problem – zamówimy tę próbkę. Dzięki tej współpracy mamy nie tylko dostęp do wszystkich możliwych materiałów, możemy również zapewnić je w wyjątkowo korzystnej cenie. 

 

 

W naszym Showroomie możesz zobaczyć – oprócz tysięcy próbek i wzorników – także gotowe ekspozycje naszych partnerów i dostawców. Ciekawe aranżacje, lampy światowych producentów, meble i elementy wyposażenia wnętrz – wszystko to czeka na Ciebie przy ul. Życzliwej 21. Przyjdź, usiądź wygodnie, napijmy się dobrej kawy i porozmawiajmy o Twoim projekcie.

 

Showroom Partner Design Wykończenia pod klucz Wrocław

 

Czekamy na Ciebie od poniedziałku do piątku w godz. 8.00 – 16.00. Napisz do nas i umów się na dogodną dla Ciebie godzinę.

 

Poznaj nasz Showroom bliżej i zobacz pełną galerię: