Partner_Design_projektanci.jpg

O nas


ALEKSANDRA

Jako kierownik działu Partner Design zarządza wszystkimi prowadzonymi projektami wykończenia mieszkań i lokali pod klucz – od etapu powstawania pierwszej koncepcji do końca realizacji. To wymagająca praca. Jej zadaniem jest koordynacja procesu wielobranżowego projektowania, uzgadniania, wdrażania oraz rozliczania projektów. Architekt z doświadczeniem w projektowaniu i kreowaniu wnętrz. Wolny czas spędza aktywnie. Interesuje się modą oraz kinem.

ZUZA

Architekt wnętrz, absolwentka Akademii Sztuk Pięknym im. E. Gepperta we Wrocławiu. Stale śledzi światowe trendy, aktywnie uczestnicząc w międzynarodowych wydarzeniach związanych z designem i architekturą. Nic więc dziwnego, że nadzorując projekty wdrażane przez Partner Design wkłada w to całe swe serce. Widać to zresztą na tworzonych przez nią wizualizacjach. Miłośniczka starego kina i solidnej lektury, pasjonująca się także nowoczesnym designem i sztuką ilustrowania książek dla dzieci. Czyli szeroko pojętą sztuką.

MARTA

Architektka. Ukończyła Wydział Architektury Politechniki Białostockiej. Zamiłowanie do zawodu realizuje tworząc architekturę i wnętrza. Zainteresowanie urbanistyką i analizą komunikacji w architekturze wykorzystuje również w projektowaniu wnętrz. W wolnych chwilach zagląda do starych, kiedyś tętniących życiem fabryk, które są inspiracją do projektowania. Surowe i minimalistyczne, a także mocno przeszklone, proste i metalowe to cechy architektury, z którymi najbardziej się utożsamia.

MARCIN

Magister sztuki, po kierunku Architektura Wnętrz, na wrocławskiej Akademii Sztuk Pięknych. Miłośnik wszelkich form kreacji artystycznej, a w szczególności malarstwa. We własnych projektach  zarówno dizajnerskich jak i artystycznych – najbardziej koncentruje się na percepcji człowieka – oddziaływaniu na wszelkie jego zmysły oraz psychikę. Główną inspiracją są zjawiska metafizyczne, duchowe oraz naturalne. Ponadto interesuje się grafiką komputerową 3D i 2D, muzyką oraz teatrem.