CO ZYSKUJESZ?

Wnętrza pod klucz

Co zyskasz, jak skorzystasz? Bardzo wiele, bo dopasowaną do Ciebie przestrzeń, w której poczujesz, że wreszcie wszystko jest tak, jak powinno być. Harmonia elementów, styl i funkcjonalność to zaledwie początek korzyści płynących z profesjonalnego wykończenia mieszkania pod klucz. Co otrzymasz jeszcze?

 

Wykończenie pod klucz Wrocław Warszawa Kraków Poznań Partner Design

 

Jeśli nie masz w tym wprawy, to samodzielne wykańczanie mieszkania będzie się wiązało z naprawdę solidnym zaangażowaniem Twojego czasu, energii i… nerwów. Zakupy, które, masz wrażenie, że nigdy się nie kończą, ciągłe dowożenie materiałów i – możliwe, że najtrudniejsze – koordynowanie pracy wykonawców. To praca na cały etat! Zleć ją nam, pomęczymy się za Ciebie, bo naprawdę to lubimy. Zrobimy wszystko zgodnie z ustalonym wspólnie planem, sprawnie i we współpracy ze sprawdzonymi fachowcami. Ty tymczasem odpręż się, pojedź z bliskimi za miasto i pomyśl o niebieskich migdałach. Twoje mieszkanie jest w dobrych rękach.

 

Wykończenie pod klucz ile kosztuje Partner Design Wrocław

 

Czy wiesz, że we wspólnie przygotowanym planie działań masz wyszczególnione wszystkie, ale to wszystkie koszty? Nie ma tu przykrych niespodzianek i nieprzewidzianych wcześniej wydatków. Zawsze wiesz, za co płacisz. Ale i tak najlepsze dopiero przed Tobą, bo… oszczędzasz aż 15% na podatku VAT, który przy współpracy z nami wynosi tylko 8% za prace i materiały, zamiast zwykłych 23%. I co Ty na to? A jako że współpracujemy stale ze sprawdzonymi dostawcami, to korzystamy też ze zniżek przy większych zamówieniach, a wówczas korzystasz też Ty.

 

Projekt wykończenia wnętrz Wrocław Warszawa Partner Design Łazienka Kuchnia

 

Przyznasz, że aranżowanie przestrzeni w głowie czy na kartce papieru nie jest najłatwiejsze. Ciężko jest sobie wyobrazić szczegóły, przewidzieć wszystkie konfiguracje i kolizje. I choć wierzymy w Twoją wyobraźnię, to czy nie lepiej byłoby to faktycznie zobaczyć? Przyjdź do nas, wypijmy kawę, porozmawiajmy. Powiedz nam, jakie są Twoje oczekiwania, a my przygotujemy niepowtarzalny projekt Twojego mieszkania, który następnie pokażemy Ci w 3D. Nie w kawałku, nie na wyrywki, a w całości.

 

Materiały wykończeniowe Wrocław Kafle pod klucz Partner Design

 

Jesteśmy zbieraczami-kolekcjonerami setek próbek najciekawszych materiałów dostępnych na rynku. Pracujemy z najlepszymi dostawcami, a nasza baza danych na ten temat jest zawsze dobrze zaktualizowana. Wszystkie te próbki możesz w każdej chwili obejrzeć w naszym Showroomie, gdy już przyjdziesz na tę kawę. Lubimy wyczarowywać naprawdę estetyczne i funkcjonalne wnętrza, dlatego zaproponujemy Ci tylko najlepsze rozwiązania do Twoich przestrzeni. Takie, o których może nawet nie wiesz, że istnieją.

 

Wykończenie pod klucz gwarancja rękojmia Partner Design Wrocław

 

Dostarczamy tylko takie pomysły, rozwiązania i materiały, z których sami chcielibyśmy korzystać. Dlatego proponujemy Ci sprawdzonych wykonawców, bezpieczne zakupy i bardzo dobrej jakości materiały. Wykończone mieszkania dowozimy w ustalonych wspólnie terminach, a na wszystkie nasze prace, jak i użyte materiały otrzymujesz 2 lata rękojmi. Bo przyznasz, że dobrze mieć pewność.