KIEDY ZACZĄĆ?

Koszty wykończenia pod klucz Mieszkanie Wrocław Warszawa Partner Design

 

Faktycznie jest tak, że im szybciej zaczniemy cały proces, tym lepiej. I już tłumaczymy dlaczego. Chodzi o koszty dodatkowe, których można uniknąć, jeśli odpowiednio szybko zadziałacie. Można wyróżnić 3 momenty na podjęcie takiej decyzji.

 

Mieszkanie deweloperskie pod klucz

 

To optymalny moment na zaplanowanie wykończenia pod klucz. Dlaczego? Ponieważ wielu deweloperów zezwala na zmiany układu ścian, rozlokowania gniazd, włączników i punktów świetlnych w cenie mieszkania lub za niewielką opłatą. Jednak nawet wówczas koszty są i tak nieporównanie mniejsze niż w przypadku przebudowywania gotowego mieszkania.Pamiętaj też, że mieszkanie pod klucz można skredytować. Dostosujemy też do Ciebie harmonogram spłat. Zadzwoń do nas lub napisz, wyjaśnimy szczegóły.

 

Remonty Wrocław Pod klucz

 

Masz wykończone mieszkanie deweloperskie lub z rynku wtórnego? Je też można ulepszyć! Bazując na tym, co jest, zinwentaryzujemy pomieszczenia i zaproponujemy najlepsze rozwiązania. Zadzwoń do nas i opowiedz nam o swoim mieszkaniu. Wrócimy do Ciebie ze wstępną ofertą. Zaproponujemy wszystko, czego potrzeba Twojemu wnętrzu, w tym ogólny projekt, specyfikację materiałów i projekty techniczne. 

 

Malowanie ścian Wrocław Partner Design

 

Jeśli tylko pomyślisz, że Twoim wnętrzom przydałoby się odświeżenie, ale nie masz czasu, ochoty ani nerwów do pilnowania i kontrolowania wykonawców, napisz do nas. Pomożemy!